Můj příběh

Je mi 50+, mám skvělého syna, manžela i práci, která mě baví a naplňuje. Móda na profesionální úrovni mne provází již více jak 16 let.

I když …, vše začalo mnohem dříve. Kdy jako malá holka jsem se ráda strojila do hezkých oblečků a jako rebelující slečna jsem si začala šít své vlastní kousky.

Vždy mne lákalo BÝT prostě JINÁ, BÝT ORIGINÁLNÍ.

Život plynul a přes studium ekonomiky, marketingu a mateřství jsem se opět vrátila k módě. K módě, která mě vždy přitahovala a fascinovala. Baví mě kombinovat styly i barvy. Sleduji módní trendy, nicméně ne vždy se jimi řídím. Protože i v dravém módním světě jde hlavně o vlastní, individuální pocit, který nám, ženám i mužům, naše oblečení a doplňky přinášejí. Svobodu, volnost, jedinečnost.

Jsem nadšena pokaždé, když si mé zákaznice odnášejí z mého butiku nejen pro ně slušivý kousek, ale hlavně i svůj dobrý pocit, uspokojení i radost z nákupu.

JINAKOST A ORIGINALITA

JINAKOST a ORIGINALITU vytvářím i v mém butiku. V přístupu k zákazníkům, v široké nabídce módního oblečení, nezbytných doplňků i obuvi. Oblékám zákazníky, především ženy, od hlavy až k patě. A vše tak, aby TO LADILO. Jak barevně, tak i stylově. 

Protože, … každé z nás jde především o dobrý pocit. Pocit BÝT JINÁ, BÝT ORIGINÁLNÍ, BÝT SVÁ.

Toto heslo mne provází celý život.

I přesto, že je mi 50+

mi mnozí lidé typují daleko méně. Mám z toho samozřejmě velmi dobrý pocit. Bohužel v mém případě to není díky genetice. Nedostala jsem do vínku tu obrovskou výhodu, jakou některé, byť jich mnoho není, ženy mají. Vypadat přirozeně o -10, -20 někdy i více let. Dostaly ten dar vypadat krásně, mít hladkou pleť, ideální postavu, krásné vlasy a to vše téměř zadarmo. Nemusejí se trápit v posilovnách, nemusejí utrácet veliké částky za různé kosmetické přípravky, za drahé služby u kadeřníků. Jde jim to tak nějak SAMO. Velká většina nás ostatních jsem tento dar nedostaly. Nicméně i tak s tím jde NĚCO dělat a udělat. Protože i já sama vím a prošla jsem si tím, že ne vždy jsem se oblékala vhodně ke svému věku. V některých letech mi oblečení opravdu neubralo na letech, spíše naopak. Některé z vás určitě sledovaly pořad v televizi, který běžel pod názvem „O 10 let mladší“. A právě v tomto pořadu bylo mnohdy ukázáno, že TO jde. A jde TO i v reálném životě každé ženy. Jde TO, vypadat mladší, přitažlivější, zajímavější. A v mnoha případech TO jde mnohem snadno a rychle a bez velkých investic.

Stačí se držet pár základních myšlenek, kroků a někdy i postojů vůči sobě samé. Přes držení těla, víru v sebe sama až po mnohem snadnější krok a tím je outfit. Co máme na sobě za oblečení, v jakých barvách, jaké boty k tomu použiji, jakou kabelku k tomu doladím, jaké další doplňky zvolím. 

Harmonie a pohodlí jsou hlavní cíle našeho vzhledu. Vhodně zvolený typ oblečení ve vhodných barvách a vhodně zvolených doplňkách k vám, každé konkrétní ženě, dělají zázraky. Mám s tím bohaté zkušenosti, které jsem získala při sestavování  modelů a kombinací pro módní přehlídky. Každá žena, dívka je jiná a to je pro mě výzva. Obléknout vás od hlavy až po paty tak, aby jste se v tom cítily dobře, komfortně, skvěle a hlavně aby vám zvolený outfit nepřihazoval ani kila, ani věk. A to si přeje určitě každá z nás.